لایسنس اشتراکی WHMSonic

لایسنس اشتراکی WHM Sonic

WHM Sonic- Radio Control for cPanel

برای خرید لایسنس اشتراکی WHM Sonic میتوانید از شیراز لایسنس اقدام نمایید.

برای خرید لایسنس اشتراکی سی پنل کلیک کنید

WHMSonic چیست؟

WHMSonic یک پلاگین برای سی پنل است.با نصب پلاگین WHMSonic به قادر خواهید بود از امکاناتی مانند رادیو آنلاین و یا استریم و DJ خودکار و حتی ریسلر رادیو استفاده کنید.WHMSonic

WHMSonic دارای سه بخش مدیریتی است که شامل  مدیر سرور، مدیر ریسلر و کلاینت است.

لیست ویژگی های WHMSonic

WHMSonic فقط یک کنترل پنل نیست، بلکه ابزار قدرتمند شما برای پخش و ارائه خدمات رادیویی اینترنتی با WHM/cPanel است. طراحی بر اساس سبک WHM/cPanel به دلخواه شما انجام می شود. با دنبال کردن سه مرحله آسان زیر، می‌توانید سرویس میزبانی رادیویی یا رادیوی خود را در عرض یک دقیقه با WHMSonic شروع کنید. همچنین می‌توانید مراحل زیر را خودکار کنید و رادیوها را با API سفارشی ما یا ماژول‌های نرم‌افزار صورت‌حساب مانند WHMCS، ClientExec، AWBS ایجاد کنید. جزئیات بیشتر در مورد API ما. WHMSonic دارای 3 رابط کنترل پنل است، پنل ادمین سرور برای شما، پنل نمایندگی فروش برای مشتریان فروشنده رادیویی شما،و پنل برای مشتریان رادیویی شما. همه تحت کنترل کاربر روت با یک سیستم بسته هستند. ویژگی‌های زیر ویژگی‌های اصلی WHMSonic هستند، زیر این ویژگی‌ها دارای ویژگی‌های فرعی است و ویژگی‌های جزئی دیگری نیز وجود دارد که ما آنها را در اینجا درج نکردیم.

 

WHMSonic  دارای چندین سیستم رادیویی است

بین سیستم های رادیویی جابجا شوید بدون اینکه شنونده ها را رها کنید

WHMSonic دارای 3 سیستم رادیویی آماده استفاده است.

Shoutcast نسخه 2
Shoutcast نسخه 1
Icecast v2 (در حال حاضر در حال توسعه است)

بسته های رادیویی و حساب کاربری

درست مانند بسته های میزبانی وب WHM برای استفاده

WHMSonic یک سیستم بسته برای کاربران اصلی و کاربران فروشنده دارد. می‌توانید پکیج نامحدود حساب رادیویی را در WHMSonic به راحتی ایجاد کنید و از آنها در ساخت‌های رادیویی استفاده کنید، به طوری که مجبور نباشید هر بار محدودیت‌های رادیویی را به صورت دستی وارد کنید. ماژول WHMCS ما از سیستم بسته WHMSonic پشتیبانی می‌کند، به سادگی بسته‌هایی را به شما نشان می‌دهد که در ریشه WHMSonic در زیر product >> Module settings برای استفاده ایجاد شده‌اند، به طوری که مجبور نیستید محدودیت‌هایی را در WHMCS نیز وارد کنید.

پشتیبانی نرم افزار صدور صورت حساب

WHMCS – ClientExec – AWBS – Custom API
می‌توانید با ماژول‌ها/افزونه‌های نرم‌افزار صورت‌حساب ما ایجاد و مدیریت رادیو خود را خودکار کنید. جریان WHMSonic از نرم افزارهای صورتحساب WHMCS، ClientExec، AWBS پشتیبانی می کند. می‌توانید راهنمای نحوه پیکربندی نرم‌افزار صورت‌حساب خود را برای WHMSonic بخوانید

 

پشتیبانی از چند زبان

WHMSonic از 13 زبان پشتیبانی می کند و ما دائماً در حال اضافه کردن/پیاده سازی زبان های جدید هستیم. هر مشتری/کاربر گزینه زبان مخصوص به خود را در کنترل پنل WHMSonic خود دارد. هر مشتری/کاربر می تواند زبانی از جمله کاربر اصلی و فروشندگان را انتخاب کند. زبان های پشتیبانی شده فعلی عبارتند از؛ انگلیسی، عربی، هلندی، فرانسوی، آلمانی، عبری، مقدونی، پرتغالی، پرتغالی، رومانیایی، روسی، اسپانیایی، ترکی.

برای خرید لایسنس اشتراکی سی پنل کلیک کنید

برای خرید لایسنس اشتراکی WHMSonic کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا